Otevřeno
Otevřeno Po - Pá od 7:00 do 14:00 hod.
Objednávky na telefonním čísle: +420 773 379 377 nebo emailu: objednavky@lahudkyalbertov.cz

O nás

Lahůdky ALBERTOV jsou ráj pro labužníky a gurmány s vytříbenými smysly pro chuť a kulinářský vjem. V rámci nabídky typicky českých výrobků z výhradně českých surovin (vyjma exotického ovoce) se snažíme naše zákazníky uspokojit co nejširší a přitom vysoko kvalitní nabídkou labužnických chutí ve výčtu sladké, slané, kyselé, a hořké.

U nás si můžete vybrat z široké nabídky více než patnácti druhů chlebíčků, více jak deseti druhů baget, více jak třiceti druhů dortů, více jak osmi druhů salátů a jiných delikates! Rovněž nabízíme nabídku dodání dvou velikostí:

  • MINI,
  • STANDARD

Vše dle přání zákazníka!

Nabídka na míru

Chlebíčky, dorty ani bagety nesmí chybět na žádné oslavě či podnikovém rautu. Připravíme Vám pohoštění na míru a to včetně balení, dovozu, servírování a požadovaných nápojů (alko i nealko). V rámci naší nabídky se snažíme reagovat na rozmanitost chutí a přání našich zákazníků, protože co člověk, to jiná chuť, jiná nálada či atmosféra a pro tyto všechny aspekty se snažíme nabídnout nejrozmanitější nabídku chutí. Proto nabízíme stále co nejrozmanitější sortiment včetně např. různých druhů chutí, ingrediencí a forem prezentace.

Prostě i zde platí: "proti gustu žádný dišputát".

Rádi Vás přivítáme u nás

Jestli vás zajímá, jaké jsou u nás nejprodávanější chlebíčky, tak vězte, že se stále jedná o starou dobrou klasiku: šunkový na bramborovém salátě, s vajíčkem, hermelínový, krabí, s debrecínkou či sypaný vajíčkem. Na chlebíčcích i jiných lahůdkách si můžete pochutnat přímo v naší prodejně. Rádi k pochutině připravíme kávu a či nabídneme jiný nápoj.

Historie chlebíčku

Chlebíček je fenomén, přežil století a ptáte se proč? Proč ho mají Češi stále v tak velké oblibě? No prostě proto, že se vlastně jedná o takové malé výtvarné dílo, lákavé na pohled krásným zdobením i barvami. Je malý, ale bohatý, takže zasytí, naplní Vás kulinářským vjemem a případně můžete vzhledem k jeho velikosti zkombinovat více netradičních chutí dohromady.

Chlebíček je tak stále více oblíben nejen jako slavnostní delikatesa, ale také jako svačina či rychlý oběd. Chlebíček je prostě pochoutka!